KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14928112

nr 1492 8112

Henrik Allert

(f. 1937), Sverige

"Barkbåtsdrömmar. Signerad, blandteknik, bladets mått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 35x45 cm

Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:17:45

25/9 09:17:39 1      Vinnande bud

Henrik Allert

Läs mer om Henrik Allert